Zlatá bodka pre dokonalý spánok

Chrániče by mali patriť do základnej výbavy snáď každej spálne. Zabraňujú prípadnému znečisteniu a mechanickému poškodeniu, vďaka tomu sa predlžuje ich životnosť. Táto ochrana sa ľahko udržuje, môžete ju vyprať na 60ºC. Zničíte tak všetky baktérie a nečistoty, ktoré bránia kvalitnému spánku.

Kočka ležící na posteli

o Kam ho upevniť?
Má všité gumové pásy, ktoré ho udržia na správnom mieste. Dáva sa priamo pod prestieradlo, kde pevne sedí, aby mohol plniť svoj účel. Vďaka tomu sa nebude nikam posúvať.
o Chránič versus roztoče
Neodporúčame vám ani si predstavovať, čo všetko žije práve v našom lôžku, kam chodíme odpočívať a snívať. Možno by sme sa veľa divili, koľko živých tvorov sa tu vyskytuje. Práve preto si kupujete bezpečnosť v podobe takej podložky, kedy roztoče nemajú žiadnu šancu. Zlepšuje osobnú hygienu a udržuje vaše lôžko v dokonalej čistote. Už nebudete mať problémy s baktériami, choroboplodnými zárodkami a mikroorganizmami.
Vyrábajú sa z funkčného materiálu prospešného vášmu zdraviu. Sú priedušné, savé a nepriepustné a pritom na dotyk veľmi príjemné.
Hodia sa ako prevencia proti látkam, ktoré môžu vyvolať alergiu, ale aj pri inkontinencii detí a seniorov.Ocenia ich aj dospelí, ktoré trápi napríklad nadmerné potenie. Vlhkosť je jednoducho tabu aj v tomto prípade. Pretože pot, ktorý by sa dostal do jadra vášho lôžka sebou nesie nielen vlhkosť, ale aj soľ a biologické látky.

Medvědí rodinka

Vďaka tomu, že zabránite týmto nežiaducim vplyvom, aby sa dostali k srdcu vášho lôžka, zvýšite kvalitu vášho lôžka a jeho funkčnosť. V podstate ani neviete, že túto bezpečnú podložku máte, pretože je tenká a veľmi komfortná. Nebráni tak vášmu rýchlemu zaspaní po náročnom dni. Slúži tiež ako dobrý tepelný izolant, takže nebudete potrebovať ani príliš teplú pokrývku.

Ložnice

Tento prínosný doplnok si môžete objednať aj priamo tu:. Buďte praktickí za každých okolností. Takto pripravených vás nečaká žiadne nepríjemné prekvapenie.