Zabudnite nie neporiadok

Pozná to každý rodič. Nekonečný počet hračiek od všetkých tiet, babičiek i kamarátov, ktoré stále pribúdajú. Mrňatá sa s nimi hrajú, lenže keď vstúpite do detskej izby,je to ako po výbuchu sopky. Lavína toho množstvo hračiek, ktorá sa na vás valí z každého kúta. Skoncujte s tým raz pre vždy s našimi užitočnými rady. Už malé capartovi by ste mali učiť, že každá hračka má svoje miesto. Kúpte im farebné krabice, úložné boxy alebo zábavné poličky, kam budú radi svoje hračky upratovať.

Dívčí pokojíček

Krásny vreckár pre medvedíkmi

Dvere majú veľa ďalšieho miesta, ktoré môžete využiť pre upratovanie hračiek. Zavesením pekného a veľkého vreckárov získate ďalší priestor, kam si môžu naši malí nepořádníci schovať svoju plyšovú farmu.

Závesné poličky pre ďalšie priateľov

Mnoho miesta na podlahe ušetríte ak na steny zavesíte menšie poličky, ktoré môžu slúžiť pre drobné hračky. Moc k tomu nepotrebujete a výsledok naozaj stojí za to. Nielen, že oživíte steny, ale ušetríte si tak nákup ďalšie skrine pre rozrastajúcu sa množstvo hračiek. Ak budete trochu originálne, môžete využiť napríklad silnejšie konáre, ktoré nájdete na prechádzke s potomkami v lese az nich potom urobiť poličky treba pre plyšové hračky. Vašim ratolestiam sa bude váš nápad páčiť a radi vám pomôžu s výrobou poličiek.

Podkrovní pokoj

Debničky majú razom nový život

Staré nevyužité drevené debničky na ovocie môžu získať nové využitie práve vo vlastnom útočisku vašich potomkov. Stačí každú debničku natrieť nejakou peknou farbou a postaviť na seba alebo napríklad do pyramídy. Získate tak lacno nové police pre knižky i hračky.

Starodávný pokoj

Využite priestor pod posteľou

Ak máte pod posteľou dostatok miesta, využite ho pre umiestnenie úložných boxov na kolieskach. Potomkovia si je ľahko z pod postele vysunú. Navyše čím väčší úložné boxy, tým viac hračiek pojmú.

Hojdacia sieť pre priateľov

Využite prázdny roh v detskej izbe. Zaveste do neho pekný šatku pomocou rýsováčků a do novej hojdacie siete usaďte milé malé plyšové priateľov.