Trend influencer

Medzi dvoma opačnými pohlaviami to vie niekedy poriadne iskriť. Najmä čo sa hádok týka. Každý sme nejaká povaha a nie vždy tomu druhému vieme vyhovieť. Ide však o normálnu vec a aj napriek malým nezhodám spolu vychádzame, žijeme a tolerujeme sa. Mužské pokolenie už odjakživa patrilo k tým zručnejším na tejto planéte. Ich výhodou je sila, pracovitosť a technické rozmýšľanie. Preto na pracovnej pozícii ako stavbár, stolár či operátor vo výrobe málokedy nájdete ženu. No nie každý musí hneď chytiť do tuky krompáč. Samozrejme sú zamestnania ako lekár či čašník, v ktorom vidíme nejedného chlapa. No v poslednej dobe sa rozšíril trend Youtuberov. Ide o internetových zabávačov, ktorých videá sledujú stovky ľudí, za čo dostávajú vďaka reklamám slušné peniaze. Práve preto čoraz viac mladých ľudí napodobňuje tento smer a vymýšľajú rôzne hlúposti, len aby sa zviditeľnili. Ktorí sú na Slovenskej scéne najviac viditeľní?

you tube
 
Sajfa                Určite skoro každý pozná slovenského influencera Sajfu. V prvom rade z rádia, z ktorého sa vám denne hlási. Zasúťažiť si s ním môžete v súťaži hlavou proti Sajfovi. Svoju popularitu však získal najmä vďaka vtipným videám s našimi celebritami. Ide o Level Lama, kde si pozýva známych ľudí a kladie im rôzne otázky v čase kedy sa najmenej sústredia. Časť fanúšikov má aj vďaka svojej vášni k cestovaniu. Kedy zo zahraničia prináša zaujímavé videá natočené dronom.

notebook
 
Gogo               Gogo Tv je kanál na YouTube, ktorý je navštevovaný skôr mladšími ročníkmi. Svojimi videami baví najmä teenagerov a to zábavnými vsuvkami a výzvami. Najmä výzvy sú teraz populárne. Princípom je, že niekto vás určí a dá vám zjesť napríklad psiu konzervu. Pre väčšinu ľudí tento trend nie je po chuti, ale títo páni si dokážu za mesiac zarobiť sociálnym životom aj tisíce Eur. Preto ak neviete ako zarobiť založte si kanál na YouTube.