Tatranský profil za skvelé cenyZ vysokokvalitného materiálu čiže nie je žiadne riziko poškodenia alebo zničeniaPrerábate podkrovnú izbu a rozmýšľate nad tatranským profilom ? Ponúkame Vám najlepšie a najkvalitnejšie tatranské profily za skvelou cenu ako u nikoho nenájdete.

podlaha

Overená kvalita výrobcom
Ponúkame Vám najkvalitnejší tatranský profil ako inde nenájdete. Výrobcovia zaručujú vysokú kvalitu a dlhodobú životnosť tatranských profiloch len na našom e-shope. Tento výrobok je vyrobený. Je vhodný tak ako na vonkajšie tak aj na vnútorne použitie ako napríklad na pokrytie strechy, domu alebo podkrovnej izby.
Na našom e-shope ponúkame rozmery a rozdelenie tried Tatranského profilu. Ponúkame rozmery o hrúbke 1.1, 1.5, 2 a 2.3 cm, šírke 6, 10, 12, 14 a 16 cm, a dĺžky v rozpätí 0.5 až 5 metrov.

Objednávka Tatranských profilov
Objednávať môžete prostredníctvom nášho e-shopu cez kontaktný formulár, alebo cez telefónom čísla ktoré nájdete na našej stránke alebo prostredníctvom emailu ktoré taktiež nájdete na našom e-shope. Cenník podlá triedy, šírky – cm, hrúbky a dĺžky -,m2.. Ceny http://www.avcr.cz/cs/o-nas/oceneni/ tatranského profilu sa ale môže líšiť od druhu vašej objednávky, preto si veľmi pozorne pozrite cenník. Samozrejme že všetky ceny sú dostupné pre menej náročného ale aj náročného zákazníka.

textura

Tovar a všetky vami objednané produkty z vášho e-shopu zasielame našim kuriérom po celom Slovensku. Ak nakúpite 30 m2 máte dovoz zdarma.
Z nášho e-shopu si taktiež môžete vybrať aj iný tovar alebo produkt. Napríklad Zrubový obklad – obklad na stenu ktorý je vyrobený zo smrekového dreva, terasové dosky na terasovú podlahu, Dlážkovica – borovica, Drevená terasa vyrobená z kvalitného dreva a ďalšie prírodne podlahy do Vášho domu, záhradného domčeka či chatky.