Módne letné hity pre Vaše nechty

Okrem rôznych módnych sezónnych výstrelkov, ktorých dizajn Vám často zaberie veľa času, sa toto leto vrátili do sveta módy aj jednoduché jednofarebné nechty. Čas, ktorý by ste inak venovali tvorbe rôznych viac alebo menej komplikovaných vzorov, môžete tak stráviť relaxom vo vlastnej réžii. Vaše boje s nechtami môžu byť teda rýchle a veľmi jednoduché, hrozí nebezpečenstvo, že budete ich dizajn chcieť meniť častejšie.

lak

Čím sa vyzbrojiť?
Na letnú manikúru budete potrebovať farebné laky a pigmenty. Čím pestrejšie, tým lepšie. Sortiment si môžete pohodlne nakúpiť na . Ktoré odtiene musíte mať, aby ste boli o krok vpred?

* Veselé žiarivé farby– svetlomodrá, oranžová, červená, koralová, cyklámenová. Rozžiaria Váš deň i noc a zaženú všetky mráčiky vo Vašej duši.

* Tmavé lesklé farby– vínová, hnedá, čierna, atramentová. Tmavé odtiene sa hodia ku každému farebnému tónu pleti a vyzerajú elegantne na každej dĺžke a tvare nechtu.

* Prírodné farby– béžová, svetloružová, broskyňová. Neutrálne odtiene dodávajú nechtom prirodzený pôvab.

* Metalické farby– zlatá, bronzová, strieborná. Všetko, čo sa blyští a má futuristický kovový odlesk, bude nádherne rozptyľovať slnečné lúče.

* Pastelové farby– svetlofialová, svetloružová. Cukríkové nechty Vám osladia život.

nehty

Najobľúbenejšími pigmentmi sú sýte a kovové pigmenty. Tieto dva smery môžete spojiť aj v extrémnych chrómových pigmentoch, ktoré majú krásnu sýtu farbu, ale odrážajú svetlo a majú kovový lesk. Týmto typom manikúry zaujmete všade.
Ak chcete byť na párty hviezdou večera, odviažte sa a poprášte nechty svietiacimi pigmentmi (nezabudnite na Chromatic Activaor alebo Quick Finnish) alebo glitrami, ktoré stačí zafixovať vrchným lakom. Sú dostupné vo výrazných farebných odtieňoch, ktoré navyše v tme žiaria a zaručia Vám, že budete neprehliadnuteľná.