Dizajnový kúsok nábytku

Práve tým môže byť toaletný stolík pre krásnu dámu. Aj ideálnym darčekom k jej narodeninám, nemyslíte?
Už malé dievčatká si pamätajú tú čarovnú vetu z rozprávky: “ Zrkadlo, zrkadlo, povedz mi, kto je na svete najkrajší? „ Až časom naozaj pochopia, že je to bude stáť veľa práce celý život.

Žena v zrcadle

Toaletné stolíky rozhodne nevyšli z módy, ba práve naopak. Do kúpeľne sa nehodia, pretože je tu na ne málo miesta a navyše para a vlhkosť by im práve nesvedčila. Ideálnym priestorom je preto spálňa. Nepotrebujete ani príliš miesta, stačí malý kútik, ktorý bude patriť len vašej žene. Konečne sa nebudete rozčuľovať nad množstvom gumičiek, líčidiel, hrebeňov a podobných drobností, ktoré sa povaľovali všade okolo. Navyše každý muž iste ocení ženu, ktorá sa o seba stará a je reprezentatívna. Ďalej sa tiež jedná o veľmi estetický kus nábytku, ktorý vkusne doplní zariadenie vašej spálne. Medzi najobľúbenejšie patrí predovšetkým nevšedný vintage štýl, dekor masívneho dreva alebo kúsok industriálneho moderného dizajnu.

Útulná ložnice

Kritériá použitia
o riešenie 2v1 – práca i zábava
o funkčnosť – niekoľko zásuviek sa vždy hodí
o dostatok denného svetla
o lampička – funkčná a dekoratívna zároveň
o zväčšovacie prídavné zrkadlo pre dokonalé nalíčenie
o odpadkový kôš
o praktická taburetka

Vyberajte starostlivo, nech je vaša drahá polovička spokojná. Vždy záleží na celkovom koncepte miestnosti, kde by mal toaletný stolík dokonale zapadnúť. Alebo si môžete vytvoriť priestor pre nevšedný solitér, ktorý zdôrazní váš vkus.

Pokoj pro hosty

Ak chcete opticky zväčšiť izbu, voľte radšej svetlé drevo, napríklad borovicu či jaseň, ktoré má krásnu kresbu a jemnú textúru. Veľmi dobre tiež vyzerá kombinácia materiálov, napríklad drevo – sklo. Alebo čo by ste povedali na klasickú anjelsky bielu? Tá zapadne snáď do každého interiéru.
Teraz už len ostáva váš darček omotať veľkou mašľou, zakryť jej oči a počkať na reakciu. Verte, že bude mať radosť a celá sa rozžiari. Očakávajte sladké bozky.