Strávený čas so synom

Ak ste hrdý muž, ktorý má vo svojej rodine potomka syna, tak máte obrovské šťastie! Určite každý vieme, že voľný deň, ktorý môžeme využiť pre seba je naozaj veľmi málo zdanlivý. No aj keď ten voľný čas máte, tak si ho neviete zorganizovať a čo horšie sám sa Vám nikde nechce ísť.

rodič

Práca nás živí i ťahá ku dnu
Áno práca nás naozaj živí, ale čo z toho keď pracujeme celý pracovný týždeň a víkendy sú kedy-tedy voľné. To nás naozaj zruinuje a nevládzeme sa tým pádom venovať svojej rodine, čo je naozaj smutné. Voľný čas, ktorý nám zamestnanec poskytne je skvelá vec, ale čo ak sme taký typ, že ho nevieme využiť i keď sme ho chceli a sám sa nikdy nikam nevieme pohnúť a to buď sami sa nikam neodvážime ísť, alebo proste nás to samých nebaví.

Ak to baví Vás, bude to baviť aj syna
Ak ste učili svojho syna ísť vaším príkladom verte, že bude kópia Vás a to vo všetkom dokonca aj vo vašich záľubách. Podstata spočíva i v tom, či ste naozaj schopný viesť svojho syna k vašim koľajam osobnosti. Ak áno tak ste na dobrej ceste aby Váš syn bol taký ako vy a ak by ste v budúcnosti chceli ísť niekam na výlet, tak určite si zoberiete svoje dvojča v menšej verzii- svojho syna.

otec se synem

Výlet so synom
Vybrali ste sa počas svojho voľného dňa niekam na výlet do hôr alebo na túru? Táto destinácia je perfektný príklad na to aby ste sa zblížili ešte viac. Pýtajte sa ho čo ho baví a kým by sa chcel stať v budúcnosti. Ak Vám verí povie všetko čo ho baví, ale tiež čo ho naopak trápi. Ak mu dôverujete tiež a nemáte dušu, ktorá by Vás tiež vypočula, skúste sa obrátiť na svojho syna a vyrozprávajte sa mu, určite Vás pochopí a tak si spoločne zocelíte puto medzi otcom a synom.

V súčasnosti je to iné
Iste všetci vieme, že v dnešnej dobe sa nám naše deti vôbec nezverujú ba čo viac ani s nami nikam nechcú chodiť, pretože sa hanbia. Čo je naozaj smutné. Dnešná doba sa krúti len o kamarátoch cez sociálne siete, kam hľadajú všetci útočisko, dokonca aj my. Skúsme sa ale zamyslieť či by nebolo lepšie usporiadať rodinný výlet, kam by ste išli a odreagovali sa ale tak, že by ste svoje mobilné telefóny nechali doma a venovali sa jeden druhému.