Pod rukami šikovnej masérky zabudnete na problémy všedného dňa

Zresetovať myseľ a uvoľniť si celé telo a zároveň prežiť príjemné chvíle vzrušenia je možné pod rukami šikovnej masérky, ak sa rozhodnete využiť služby masážneho salóna, kde poskytujú tantrické masáže. Na Slovensku ich nájdete v takmer každom väčšom meste.

tantra

Oázy pokoja, tak ich nazývajú zákazníci, pretože tam naozaj nájdete pohodu a príjemné prostredie, v ktorom prežijete vzrušenie, ak si zvolíte aj odvážnejší druh masáže, napríklad masáž lingamu. V salónoch pracujú šikovné dievčatá, ktoré urobia maximum pre vašu spokojnosť a poskytnú vám príjemnú senzuálnu masáž. Na tantra masáž je potrebné objednať sa vopred, no treba vedieť, že vás neobslúžia ak budete mať nejaké kožné alebo vírusové ochorenie alebo ak prídete pod vplyvom alkoholu či nejakej omamnej látky.

V salóne vás privíta dievča, ktoré si vyberiete pri objednávke, ponúkne vám čaj alebo kávu a zároveň aj možnosť osprchovať sa, aby ste zachovali 100% hygienu. Potom sa prezlečiete do sárongu, tradičného ázijského odevu a až tak je možné začať so samotným rituálom. Salóny majú na svojich stránkach na internete uvedené všetky typy masáží, ktoré poskytujú, tak si z nich môže zákazník vybrať, napríklad special, magic či couple alebo spomínanú masáž lingamu, klasiku, body masáž a veľa iných druhov. Počas celého rituálu vládne príjemná atmosféra, ktorú vytvára senzuálna masáž hudba a exotické vône, ktoré podporujú relax a zároveň vzrušenie pri každom dotyku masérky.

erotika

Masérky sú profesionálky a urobia všetko preto, aby ste si vy užili maximum vzrušenia a pohody počas celého rituálu. Na masírovanie používajú nielen ruky, ale aj prsia, ústa a nohy, čím dokážu spôsobiť rozkoš a vzrušiť vás dostatočne na to, aby ste dosiahli vyvrcholenie. Po skončení si môžete dať opäť sprchu, trocha si oddýchnuť, na rozlúčku vás obdarujú milým darčekom ako poďakovanie za dôveru a vyprevadia vás pozdravom „namaste“, čo znamená prejav úcty telu a mysle.