Intenzitu osvetlenia žiarovkami ovládate aj diaľkovo

Primárne osvetlenie priestorov skvelo dopĺňa aj náladové LED osvetlenie v podobe bodových žiaroviek, takzvaných bodoviek. LED žiarovky GU10 sa zaradili medzi trendové druhy moderného osvetlenia s funkciou doplnkového, ale aj hlavného zdroja osvetlenia. Ponúkajú široké spektrum dizajnu a farebnosti. Konštrukčné prevedenie tohto typu svietidiel umožňuje ich inštaláciu do stien či podhľadov zo sadrokartóna, kde sa jednoducho zapustia na rovnakú úroveň, čím sa stanú nenápadné, ale aj napriek tomu funkčné. Výkon zostane zachovaný, pôsobiť budú led žiarovky gu10 dizajnovo čisto a pritom originálne bez toho, aby narúšali koncepciu interiéru. Takto sa dajú zakomponovať do izieb, knižníc, šatníkov, kúpeľní a kuchýň či iných miestností a vytvoria rafinované a netradičné efekty.

LED_žiarovka_farebná

Eshopy ponúkajú mnoho tovaru, medziiným aj SMD LED žiarovky GU10, ktoré zaplavili trh namiesto halogénových žiaroviek a oproti nim majú viacero výhod, napríklad verné a prirodzené podanie farieb osvetľovaným telies a objektov, čo má na svedomí vysoký index podania farieb, o kvalite použitých čipov SMD alebo COB niet pochýb. Samozrejmosťou je vybavenie všetkých LED žiaroviek CCD driverom, ktorého hlavnou úlohou je zamedziť preblikávaniu či jemnému svieteniu žiaroviek po vypnutí. Tento nedostatok je slabosťou lacnejších produktov niektorých predajcov.

biela LED žiarovka

Aj LED žiarovky sa vyrábajú v odtieňoch teplej, studenej a neutrálnej bielej farby vhodných pre jednotlivé druhy činností, neutrálny odtieň je kompromis pre nerozhodných, teplé svetlo si zapíname pri relaxácii a studené odtiene nás povzbudia pri športových aktivitách a podobne. LED žiarovky so závitom GU10 sú univerzálne a v systéme DUAL-WHITE sú diaľkovým ovládačom jednoducho ovládateľné, dajú sa zvoliť prechody medzi odtieňmi farieb, stmievateľnosť, intenzita osvetlenia, a takisto je možné ovládať ich pomocou smartphona.