Páčiš sa jej?

Ak sa jej páčiš, pozerá sa na teba, keď sa smeješ. Tento znak neplatí len pri opačnom pohlaví, ale ľudia sa majú vo zvyku pozerať sa na druhých, ak sa im páčia. Zisťujú, či máte rovnaký zmysel pre humor a či si budete rozumieť. Niekedy sa stane, že sa smeje aj na tvojich vtipoch, ktoré vôbec nemusia byť vtipné. Z toho vyplýva, že keď sa na teba pozrie dievča počas toho ako sa smeješ, je to dobrým znamením.

ruce

Ďalší signál úzko súvisí s prvým bodom. Sleduj, či si dievča všíma, čo robíš, kam ideš, s kým sa rozprávaš. Ak sa jej páčiš, automaticky sa na teba bude pozerať. Záleží však aj na situácii. To znamená, že ak máš napríklad oblečené niečo zábavné, môže sa pozerať z úplne iného dôvodu a nemusí to teda znamenať jej náklonnosť k tebe.

Reč tela dokáže niekedy prezradiť naozaj veľa. Aj preto sa budeme v nasledujúcich troch znakoch venovať reči tela. Skús si všimnúť, kam smerujú jej chodidlá. Pri behu smerujú nohy priamo do cieľa. Rovnako je tomu tak aj pri vyberaní opačného pohlavia. Tento znak si všimne najmä v menších skupinách, pretože inak by si mohol pôsobiť dosť nápadne.

romantika

Je v tvojej blízkosti? Toto je celkom jasný signál no aj tak ho veľa ľudí prehliada. Pokiaľ sa dievčaťu páčiš, tak je jasné, že sa snaží byť čo najbližšie k tebe. Ak sa ti často stáva, že sa náhodne stretávate v škole či len tak v meste, tieto stretnutia vôbec nemusia byť náhodné. Môže to vyznieť zvláštne, no náhoda to väčšinou nie je.

Všímaj si, či sa ti  pozerá do očí, alebo sa vyhýba očnému kontaktu. Ak sa počas rozhovoru obzerá okolo seba, je veľká šanca, že jej je nepríjemný. Ak sa ti snaží pozerať do tváre, naznačuje tým veľké sympatie a dúfa, že si to všimneš.
Za povšimnutie stojí aj to, či ťa niekedy žiada o pomoc. Dievča často takto zisťuje, či si ochotný pomôcť jej aj s maličkosťami a či máš o ňu záujem. Hlavne sa snaž rozoznať jej účel, aby ťa zbytočne iba nevyužívala.
Všetky tieto znaky prebiehajú podvedome, a preto je dôležité, aby sme si všímali reč tela aj u iných.