Nepracujte z domu, zariaďte sa inak

Vždy som túžila po tom, aby som mala vlastné miesto na prácu. Bola som tým posadnutá už vtedy, keď som bola malá a hrávala som sa na manažérku. Áno, ja viem, že väčšina dievčat v tom veku sa hrala na princezné, hrala sa na speváčky alebo dokonca kuchárky. Ale moja mamina bola účtovníčka, prácu si vždy ťahala domov a ja som vtedy tiež chcela byť ako ona a ťukať do kalkulačky. S tým rozdielom, že som si zaumienila, že budem manažérka. Dostala som sa na vysokú školu, kde som sa naozaj našla. Dokonca som si popri škole našla brigádu, ktorá bola v tom, čo som aj chcela v budúcnosti robiť.

kancelářsk potřeby

Pokračovala som v nej aj po škole, jediný problém bol, že som si všetko musela nosiť domov. Necítila som sa doma komfortne, home office mi teda vôbec nevyhovoval. Bola som z toho nervózna, mala som pocit, že sa absolútne neviem sústrediť a že jednoducho musím začať robiť niečo iné, aby som sa od toho odpútala. Proste som totálne prokrastinovala a všetko som robila na poslednú chvíľu, keď mi doslova horelo za zadkom a ja som sa dokázala http://www.kurzy.cz/zpravy/438691-jakub-hlavacek-fwr-cina-dokazala-za-10-let-to-co-velka-cast-rozvinuteho-sveta-za-70-let/sústrediť iba vtedy. To však spôsobovalo, že som bola v neustálom strese. Ako sa s tým vyrovnať? Bolo mi jasné, že na tom musím zapracovať, a preto som sa rozhodla, že musím mať svoj vlastný pracovný priestor.

tužky

Do takého však človek potrebuje veľmi veľa vecí, práve preto som navštívila kancelárske potreby košice. Tam som si vybrala všetko, čo som potrebovala a dokonca aj ešte viac. Vedela som, že stačí málo k tomu, aby som bola šťastná, takže som si nakúpila rôzne papiere, obrovský stôl, diáre a nechala som si urobiť vizitky. V kútiku duše som sa obávala či to aj tak nebude zbytočné a či jednoducho problém nie je vo mne, miesto v home office. Ale zistila som, že to bolo v tom. Zrazu som sa vedela oveľa lepšie sústrediť. A to len vďaka tomu, že som zmenila priestor.