Európske festivaly 2017

●       Glastonbury – ide o naozaj zaujímavý festival, na ktorý sa umelci trhajú. Na pódiách sa striedajú stálice s novými objavmi, na svoje si prídu vyznávači všetkých štýlov. Hviezdami tohoto roku budú napríklad formácie Radiohead, Foo Fighters alebo Ed Sheeran. Akcia je doslova za dverami, a to 21.-25. Júna 2017 v Glastonbury, Veľká Británia.
fanoušci kapely
●       Balaton Sound – nesmie chýbať na zozname, pretože je to ďalšia skvelá príležitosť na osvieženie sa na brehu jazera a stratenie sa vo víre tanca na nôty od Blasterjaxx, Kygo, Robin Schulz alebo Hardwell. Urobiť to môžete čoskoro, 5.-9. Júla 2017 v Zamárdi, Maďarsko.
●       Wireless Festival – vynikajúca príležitosť spoznať inú tvár Londýna a stretnúť sa s rôznymi subkultúrami. Zúčastnia sa aj The Weeknd, Chance the Rapper,Skepta a Bryson Tyler. Festival je naplánovaný na 7.-9. Júla 2017 v Londýne, Veľká Británia.
zpěvák na koncertě
●       Ultra Europe – je skvelou príležitosťou na skĺbenie letnej dovolenky pri Jadrane a odskočenie si na divokú párty. Na podujatie prídu talenty ako  Axwell ^ Ingroso, Armin van Buuren, David Guetta, Martin Garrix. Termín je 14.-16. Júl 2017, Split, Chorvátsko.
●       Lovebox – nalaďte sa na pozitívnu frekvenciu a vyrazte do veľkomesta. Nechajte sa uniesť zábavou s Jamie xx, Solange, Chase & Status, Frank Ocean. Tancovať môžete 14.-15. Júla 2017 v Londýne, Veľká Británia.
●       Tomorrowland – je to jednoznačne najväčšie elektronická hudobná show na svete. Nájdete na nej najlepšie z najlepšieho. Tam patrí Armin van Buuren, Dmitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix či Alesso. Megapárty sa koná až dvakrát, a to 21.-23. Júla 2017 a 28.-30. Júla 2017 v Boome, Belgicko.
●       Sziget Festival – je jedným z tých, ktoré nemrhajú na marketing a aj tak sú úspešné každý rok. Jeho reputácia je známa aj u nás, keďže sa koná takmer za rohom. Tento rok vystúpia Macklemore, Ryan Lewis, Major Lazer, Wiz Khalifa, Kasabian a ďalší. Udalosti sa môžete zúčastniť 9.-16. Augusta v Budapešti, Maďarsko.
hladina akustického tlaku
●       Creamfields – jeden z najprestížnejších tanečných festivalov na planéte. Skutočne, čokoľvek sa pozdáva Vášmu hudobnému vkusu, na tejto obrovskej párty to nájdete. Môžete sa tešiť napríklad na interpretov ako deadmau5, Martin Garrix, Eric Prydz, Tiësto. Akcia sa koná 24.-27. Augusta 2017 v Daresbury, Veľká Británia.