Chcelo by to dlhšie trvajúci výkon v posteli?

Ak sa pozrieme na tému s názvom porucha erekcie, nemusíme vravieť iba o jej disfunkcii, respektíve stavu, kedy neprichádza stoporenie, ale aj o probléme s jej kontrolou. Skrátka ak je ejakulácia predčasná. Aj v tomto prípade prakticky vravíme o nedokonalom zážitku zo sexuálneho styku a aj tento problém sa týka viacerých mužov.

sperme

  • Ale existujú rôzne triky na oddialenie ejakuláciea plnohodnotnejší, dlhšie trvajúci sex.

Pojem predčasná ale nemožno definovať do presnej podoby, pretože každý to vníma inak. Niekto za predčasné považuje 2 minúty, iný 10 minút, niekto sa cíti zahanbený aj po 20 minútovom výkone. Je to rôzne a záleží to od súkromného pohľadu jedinca, či skôr oboch partnerov. Najmenej prívetivý stav pre oboch je ale podoba, ak sa ejakulácia dostaví hneď na začiatku, vlastne ešte počas predohry a predtým, než sexuálny styk vôbec vznikne.
Ak ale túžite styk predĺžiť povedzme len o niekoľko minút, skúste myslieť na niečo, čo zamestná vašu myseľ (nesexuálne) a tým pádom sa ejakulácia oddiali. Funguje to samozrejme iba dočasne, na niekoľko minút, no v častých prípadoch je takáto jednoduchá metóda potrebná. No nie vždy to funguje a niekedy treba siahnuť po iných riešeniach, napríklad po špeciálnom géle alebo kondómoch. No ako už asi tušíte, hlavne ten druhý variant nie je práve niečo, čo by nám urobilo radosť.

spermička

Ejakulácia síce bude oddialená, ale takisto treba rátať so zníženou citlivosťou a s nie tak úplne dokonalým zážitkom. Dlhší styk bude na úkor zníženej citlivosti. A to isté v podstate platí aj u prvej možnosti, špeciálnych gélov. Ich funkcia je prispieť k necitlivosti miesta, na ktoré ho namažete a teda opäť vravíme o tom istom probléme, oddialenie na úkor citlivosti. Sú to dve podobné možnosti, no ani jedna z nich nie je práve ideálna. Niekedy je ale problém s predčasnosťou častý a stáva sa stálym.