Webové stránky, o ktorých ste pravdepodobne ani netušili

Keď len prežívate nudný deň v práci a prezeranie Facebooku vám už pomaly prestáva baviť, je na čase skúsiť niektorú z nasledujúcich web stránok :
Existuje stránka s názvom Take Me Back To, ktorá dokáže neuveriteľne užitočné veci. Vyberiete si dátum svojho narodenia a môžete si prezrieť napríklad to, na aký film by ste v ten deň mohli zájsť, prípadne ktorá skladba bola práve vtedy najpopulárnejšia. Prípadne môžete vašim starým rodičom pripomenúť hity, ktoré sa hrali v deň ich svadby.

aplikace

Ak ste niekedy premýšľali, aké je najdlhšie nemecké slovo, ako dlho trval najdlhší let lietadlom,  tak práve pre vás je určená stránka so zoznamom najdlhších vecí na svete. V preklade má naozaj príznačný názov, volá sa totiž Najdlhší zoznam najdlhších vecí na doméne s najdlhším menom na najdlhšom konci (The Longest List of the Longest Stuff at the Longest Domain Name at Long Last).
Pomerne jednoduchý zdroj zábavy poskytuje aj web s názvom Click. Je to jednoduché, proste klikáte až kým vás to neprestane baviť. Počet kliknutí sa pripočíta k celkovému skóre krajiny, z ktorej pochádzate. Skvelý spôsob ako sa zabaviť.

Ak by sme sa chceli pozrieť na webové stránky podľa ich obľúbenosti, bezkonkurenčne prvé miesto zaujal Google, hneď po ňom sa umiestnila najväčšia sociálna sieť Facebook a tretiu priečkú si ulovil najpopulárnejší server s videami – Youtube.
Aby sme však nehovorili len o tých zábavných stránkach, internet nám ponuka aj množstvo znepokojivých stránok, na ktoré by sme sa nechceli preklikať ani náhodou.

programování

Na temnej strane internetu vieme nájsť napríklad fórum určeného pre kanibalov. Na tomto fóre (CannibalCafeForum) sa vyznávači takéhoto jedálnička medzi sebou dohadujú, vymieňajú, tipy a postrehy, na prípravu, či dokonca ponúkajú samých seba. Zvrátené.
Či už surfujeme s cieľom nájsť potrebné informácie, alebo hľadáme zábavu, je internej najdostupnejšie miesto. Napriek tomu by sme mali byť v surfovaní opatrní, môžeme sa pobaviť, ale naraziť aj na poburujúce, miestami až znepokojivé webové stránky.