Zvýraznite svoje oči

Každý pozná tú známu frázu, ktorá hovorí, že oči sú zrkadlom duše. Málokto však vie, ako doslovne to platí. Nezáleží na tom, kde sa nachádzate a čo máte oblečené, oči prezradia naozaj úplne všetko. Hlavne ženy sa na tom, aby vynikli dávajú záležať. Niektoré sa tomu venujú každý deň a iné naopak len vtedy, keď ich čaká nejaká špeciálna príležitosť. Ktorý typ ženy ste vy?

řasa

My sa jednoznačne stotožňujeme s tým, aby ste svojim očiam venovali pozornosť neustále. Nehovoríme len o pravidelných návštevách očného lekára, nosenie slnečných okuliarov a celkové chránenie očí pred nežiadúcimi účinkami. Skôr ich skúste zvýrazniť. Skúste im dodať ten správny šmrnc. Nezáleží na tom, že vám to s mejkapom nejde a že sa necítite na to chodiť každý deň vymaľovaná ako kraslica. O tom to predsa vôbec nie je. Je to len o tom, aby ste sa cítili dobre. A viete, kedy sa budete cítiť dobre? Keď budú vaše riasy také dlhé, že nimi budete mávať ako motýlimi krídlami.

Na to ale potrebujete naozaj kvalitné lepidlo na mihalnice. Len vďaka tomu ich budete mať na správnom mieste. Chcete vedieť, prečo by ste ich mali na svoje oči umiestniť? Pretože vykúzlia pohľad, ktorý rozpustí srdce nejedného muža. No môžete si byť istá, že sa vám to zapáči a nebudete sa toho chcieť vzdať za žiadnu cenu. Pretože tu platí pravidlo, že ak to žena raz skúsi, už s tým nechce prestať za žiadnu cenu. Nejde len o to, ako dobre to vyzerá, ale hlavne o to, ako sa v tom cítite.

řasy

Každá žena sa chce páčiť sebe aj svojmu okoliu. A práve to je dôvod, prečo sa s výraznými očami stotožňuje takmer každá. Nebojte sa a skúste to. Sama uvidíte, že budete spokojná tak ako nikdy. Uvidíte, že sa za vami otočí naozaj každý chlap. Pretože nech si tvrdia, čo len chcú, práve oči sú to, čo si na žene všimnú ako prvé. Tak prečo im teda nedopriať krásny pohľad?