Zmeníte niekedy názor?

Vždy som si myslela, že ženy, ktoré sa príliš zaoberajú manikúrou a tým, čo majú na nechtoch, sú šibnuté. Nakoniec som však prišla na to, že šibnutá som asi akurát tak len ja. Neviem, prečo som na to bola zrazu taká zameraná, ale verte tomu, že keď na to raz takto prídete, tak veľmi dobre viete aj to, prečo chcete, aby boli veci také, aké práve v tejto chvíli a v tomto momente sú. Je možno smiešne, že to takto cítite a že máte pocit, že veci nie sú úplne podľa vašich plánov, ale nakoniec si môžete byť istý tým, že všetko, čo ste si doteraz mysleli, že zastávate, sa môže zmeniť šibnutím čarovného prútika.

uv gel

Áno, je to smiešne a áno, možno by ste v živote nepovedali, že sa vám niečo bude páčiť až do momentu, kedy sa vám to naozaj páčiť začne a vy začnete byť hotový z toho, čo vás dovtedy obklopovalo a z toho, čo ste si vlastne dovtedy mysleli. Verte tomu, že niekedy sú to skutočne len úplné drobnosti, ktoré sa zmenia a u mňa to boli práve nechty, ktoré som chcela zmeniť. Len raz som vyskúšala uv gely a už som vedela, že nechcem mať na rukách vôbec nič iné.

sada

Je smiešne, že niektoré veci sa jednoducho stanú bez toho, aby ste sa nad tým príliš zamýšľali. Proste je to tak a tak sa to stalo aj s mojou láskou k manikúre. Prišlo to proste samo od seba, ale ja som bola rada, že môžem takýmto spôsobom realizovať svoju potrebu pre pekné veci a nemusím sa báť toho, že sa niečo stane a že nebudem spokojná s niečím iným. Manikúra dáva každej žene možnosť a priestor sa realizovať tak, ako je to len možné. Asi je jasné, že nakoniec sa predsa len budete musiieť zamerať na iné veci a možno zostanete prekvapený, čo všetko sa dá zvládnuť. Ale nemusíte sa báť, zvládnete všetko, čo sa len dá. A aj keď sa vám možno zo začiatku niečo nepáči, neznamená to, že to nie je niečo, čo sa vám páčiť nezačne.