Ženy a starostlivosť

Každému je veľmi dobre známe, že ženy si potrpia na všetko, sa týka ich výzoru. Je to pre nich dôležité a je zbytočné sa tváriť, že to tak nie je. Prečo by sme to aj robili, keď je to pre nás niečo úplne prirodzené? Mali by ste však myslieť na to, že vám to môže prerásť cez hlavu. Tak, ako zvykne chlapom prerásť cez hlavu moc a peniaze, tak zvykne ženám prerásť cez hlavu to, keď sa začnú o seba nadmerne starať. Potom im začne záležať iba na tom. Asi je vám jasné, že toto je skutočne veľmi veľká chyba. No napriek tomu by ste mali pamätať na to, že je dôležité myslieť na seba a nie je to nič, za čo by ste sa mali hanbiť.

rudé nehty

Nehanbite sa za to, že vám záleží na tom ako vyzeráte

Ženy často hovoria, že im na výzore nezáleží aj vtedy, keď im na ňom záleží. Asi vám je jasné, že je úplne zbytočné takýmto spôsobom klamať. Prečo by ste to mali robiť? A čo z toho vlastne máte? Mnohí ľudia tvrdia, že klamstvo je to najhoršie, čo vás môže postretnúť a nemýlia sa. Skúste sa nad to povzniesť a so zdvihnutou hlavou povedzte, že vám záleží na tom, aby ste dobre vyzerali. Čo sa vám môže stať?

černo-bíle nehty

Starajte sa o seba s láskou a neobviňujte sa

Určite na vás veľmi veľa žien bude zazerať iba preto, že ste sa rozhodli, že sa o seba budete starať. Že si budete robiť manikúru, že si nalepíte umelé mihalnice, že budete chodiť pravidelne ku kaderníčke. Nedovoľte im, aby sa po vás len tak bez príčiny vozili. Je to predsa úplne zbytočné. Verte tomu, že keď budete sebavedomá, tak vás žiadna žena na svete nerozhodí. Pamätajte si na to, že musíte myslieť na veci, ktoré sú dôležité v prvom rade pre vás a nie pre ostatných. Vy ste individualita a to je skutočne dôležité a podstatné, verte tomu, že to tak je a nenechajte sa odradiť. Nehanbite sa za to, že je pre vás váš výzor veľmi dôležitý. To je zbytočné.