Utužujte vzťahy medzi súrodencami

Ak si myslíte, že sa vaše deti prestanú hádať len tak, odrazu, tak ste na veľkom omyle. Súrodenci to v sebe majú jednoducho zakorenené. Vždy sa budú hádať. Budú sa hádať do krvi, budú sa mlátiť, budú po sebe kričať a keď trochu vyrastú, budú si aj nadávať. Nezáleží na tom, že ste si mysleli, že to bude inak, pretože vy ste mali so svojím súrodencom úplne iný vzťah. Oni dvaja si ho proste nevytvoria a vy sa môžete snažiť, koľko chcete. Alebo?

Děvče se psem

Čo si myslíte, je tu nejaké riešenie? Existuje možnosť, že sa vaše deti prestanú biť, mlátiť a nadávať si?

Máte nejaké nápady? Možno ste ich už pomaly chceli zatvárať do zvieracej kazajky alebo poprípade na samotku. Možno ste už rozmýšľali aj nad tým, že ich jednoducho necháte zavretých v jednej izbe a necháte tomu voľný priebeh. Tu ich však vystavujete riziku, že sa naozaj reálne navzájom povraždia. Nebudeme si klamať, skutočne, je to možné. No možno existuje aj niečo iné. Niečo, čo nielen že odstráni hádky vašich detí. Ale niečo, čo dá ich detskej izbe praktický nádych.

Skupina plyšových medvídků

Po čom ste túžili, keď ste boli malé dieťa? Myslíte si, že sa od tej doby naozaj veľa zmenilo, no jedna vec zostáva stále rovnaká. Po jednej veci túži skutočne každé dieťa a nikto na tom nič nezmení.

Holčička s balonem

Je to veľmi jednoduché. Všetky a deti a vo všeobecnosti všetci súrodenci túžia po tom, aby bola u nich v izbe poschodova postel. Myslíte si, že táto éra už dávno vymrela? Ani neviete, ako veľmi sa mýlite. Nielen, že nevymrela, ale ešte stále pretrváva, v stále väčších a väčších počtoch. Sami zistíte, aké budú vaše deti nadšené a že vám skutočne prisľúbia aj hory-doly, keď im poviete, že im kúpite niečo takéto. Budú sa na nej hrať hry, zažívať dobrodružstvá a sami uvidíte, ako ich to spojí dohromady. Hádkam odzvonilo, to si môžete byť na stopercent istý. Vaše deti budú pokojné a šťastné.