Umiestnite svojho psíka do hotela pre psov!

V čase dovoleniek, pracovných ciest, blížiaceho sa leta alebo len pri predstave pekného víkendu stráveného niekde mimo bydliska, sa najmä majiteľom psov naskytá otázka – čo s mojím štvornohým priateľom, ak sa chystám vycestovať do zahraničia? Ak sa to dá, nič vám nebráni v tom, aby ste svojho miláčika vzali so sebou. Avšak, v niektorých prípadoch to skrátka nejde. A tak sa musíte na pár dní, možno týždňov (ak nie mesiacov) rozlúčiť so svojim psíkom. Ale kam s ním? Aj tento problém sa však dá vyriešiť a to veľmi jednoducho.človek kŕmi psa z ruky.jpg A dokonca vám k tomu stačí iba pripojenie na internet! Pýtate sa, ako je to možné? No predsa veľmi jednoducho. Úplne stačí, ak si do vyhľadávača vyťukáte dve krátke slová – psí hotel. Tie totiž vznikli presne pre potreby nás a našich psíkov. Je to miesto, kde sa náš domáci miláčik bude cítiť dobre počas našej neprítomnosti. Mala by mu byť dopriata rovnaká starostlivosť ako keď ho máme u seba doma. S tým by v tomto prípade nemal byť žiadny problém, vzhľadom k tomu, že psie hotely prevádzkujú väčšinou ľudia, ktorí majú v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Niektorí z nich dokonca aj sami nejakého psíka vlastnia.
Hotel pre psov nie je len miesto, kde svoje zviera iba odložíte. Máte možnosť (ak si priplatíte) dostať aj extra služby. Väčšina týchto hotelov totiž ponúka aj výcvik, ktorý sa niektorým psíkom určite zíde. K dispozícií sú aj samostatné koterce, ktoré riešia prípadné nezhody medzi ubytovanými hosťami ( J). Nie je to len o tom, že psíka zavriete niekam dovnútra, ale tieto hotely vlastnia aj rôzne výbehy, kde sa malé aj veľké psy dosýta vybehajú.buldog s loptou.jpg
Preto, ak sa chystáte niekam na dovolenku či pracovnú cestu alebo skrátka len potrebujete na víkend odísť a nemá sa vám kto postarať o vášho psa, určite nezúfajte. Aj týmto spôsobom sa totiž dá predísť nepríjemnostiam. Vyberte si psí hotel pre svojho miláčika už dnes! Uvidíte, že nebudete ľutovať a túto službu využijete ešte niekoľkokrát!