Teplákový štýl je „in“

Mikina na šport

Obľúbené mikiny sa nosia už niekoľko desaťročí a stále si držia svoje postavenie v odievaní. Zdá sa, že sú dokonalo pohodlné a preto sa stali veľmi obľúbeným kúskom na nosenie a napríklad aj na športovanie. Pri športe sa nezídu len legíny a tričko, ale aj mikina, pokiaľ je trochu chladnejšie počasie. Určite sa dá perfektne využiť.

Obľúbený kúsok

Iste sa vám už stalo, že ste mali tak obľúbený kúsok v šatníku, ktorého ste sa nevedeli vzdať. V športovejšom štýle obliekania, ale aj u mladých ľudí a teenagerov, to je často práve obľúbená mikina, ktorú tak radi nosia i keď má už svoje roky. A prečo nie? Veď mikiny sú skvelým zvrškom a nosia sa aj dnes, dokonca sú in.

mikina

Teplákový štýl

Trendy v móde ovplyvnili posledné roky a udalosti, ktoré zrazu prišli bez upozornenia. Veľa sa trávilo času doma, pracovalo https://www.tripadvisor.sk/ShowUserReviews-g799606-d10837715-r420444759-Caffe_Bar_Santtos-Zvolen_Banska_Bystrica_Region.html i študovalo sa z domu a tieto udalosti veľmi ovlplyvnili aj módu. Aby oblečenie bolo módne a zároveň pohodlné či už len ako symbol všetkého, čo v predošlom období prišlo, sa teplákvý štýl dostal už minulý rok napulty v predajniach. Tepláková látka sa objavuje v rôznych modeloch na nohaviciach, ale svoje uplatnenie tu majú aj mikiny. Či sú so zipsom alebo bez neho, krásne mikiny vedia oživiť a doplniť dnes už každý štýl obliekania.

panske mikiny

Univerzálnosť

To, že sa tento štýl ešte stále drží v móde umožňuje ladiť mikinu ku všetkému možnému a úplne slobodne. Hodí sa k rifliam, ale i elegantným nohaviciam alebo k sukni. Zaraďte ju i do outfitu, ktorý budete vrstviť, alebo ju skombinujte k niečomu, ako sú lodičky.

Mikina s potlačou z prestížnej značky môže byť pýchou každého šatníka. I keď sa hodí skôr pre mladistvejší vzhľad, využiť ju môžu všetky vekové kategórie, ak sa im tento štýl hodí a páči. Veď móda nám prináša veľa kreativity, inšpirácie a harmónie, aby sme sa cítili skvelo a mohli napredovať!