Smartfón za všetky drobné

Každá spoločnosť vyrábajúca smartfóny sa snaží ponúknuť taký produkt, ktorý upúta pozornosť či už značkou, vybavenosťou alebo cenou. No tento kúsok ponúka oveľa viac, hoci sa jedná o pomerne neznámu značku. No v zahraničí si získava pozornosť. LeEco je čínska spoločnosť vyrábajúca špičkové smartfóny.
koncert
Ako všade, tak aj tu je to rovnako, elektronika postupne starne a stráca svoju cenu. To isté platí aj pre smartfóny, minulý rok stáli drahšie lebo, to bol nový model no po roku jeho cena výrazne klesá. To platí aj pre smartfón LeEco Le 2!
Niekedy, keď ste chceli výkonný smartfón, potrebovali ste oveľa viac peňazí ako je tomu teraz. Táto doba ponúka viac možností a tým pádom ceny klesajú. Hoci špička ako Apple bude stáť stále veľa, tak ostatný výrobcovia stavili na opačnú kartu a ponúkajú výkonné smartfóny za oveľa nižšiu cenu.
pracovní stůl
LeEco Le 2, momentálne kúpiš za neuveriteľnú cenu 120€. A jednoznačne ide o výborný kúsok v pomere cena-výkon.
Konštrukciasa skladá z hliníku a ponúka naozaj krásny dizajn. Čo sa týka displeja, tak ten má 5,5“ s technológiou IPS FullHD. Celú túto konštrukciu poháňa procesor Snapdragon 652, ide o špičkový procesor od spoločnosti Qualcomm. A je známe, že tento procesor sa považoval za jeden z najlepších, dokonca získal honor ako najlepší procesor za rok 2016, čo sa týka strednej triedy. Procesoru sekunduje RAM o veľkosti 3GB a pamäťou 32GB, kde si uložíte dostatok fotiek alebo aplikácii. V AnTuTu, dosiahol skóre 81 tisíc bodov, čo je veľmi dobrý výsledok. Rozhodne môžeme povedať, že s takýmto výkonom spustíte akúkoľvek aplikáciu bez problémov.
žena s mobilem
Smartfón, takisto obsahuje aj kvalitný 16 MPx fotoaparát s clonou f/2.0, ktorý dokáže nahrávať videa v rozlíšení 4K. Predný fotoaparát má 8 MPx. Toto všetko napája batéria o veľkosti 3000 mAh. A taktiež je dostupná aj aktualizácia na nový Android 7.0 Nougat. Rozhodne ide o krásny kúsok s vysokým výkonom.