Absurdné weby

Tento článok bude trochu netradičný. Internet je plný zaujímavých webových stránok a mnohých zaujímavých vecí. No ja sa v tomto článku, spolu s vami, pozriem na tie najneužitočnejšie a najhlúpejšie, aké nájdeme.
Prečo?
Pretože práve svojou neužitočnosťou a netradičnosťou sú zaujímavé. Ľudí takéto veci priťahujú, je to paradox. Určitým spôsobom nás svojou absurdnosťou pobavia. Bez ďalšieho zdržovania poďme priamo k veci.
figurka instalatéra
Male rest rooms
Tento web sa vo veľkom rozsahu zaujímavú jedinou vecou- pánskymi toaletami. Je to jediná stránka, na ktorej nájdete dlhé články, ktoré sú s touto témou spojené. Nájdete tu veľké množstvo rád a pravidiel, ako sa správať pri návšteve týchto toaliet. Hneď na začiatku nájdeme i video návod, ktorý pomocou 3D postavičiek/ podobných ako v hre Sims 1/ zobrazuje etiketu, ako sa v týchto priestoroch správať k ostatným čo najslušnejšie.
hlava pštrosa
The useless web
Na začiatku vás uvíta nápis- „Take me to another useless website“ a my klikneme na ružové okienku s náspisom „Please“. Teda v preklade to znamená- „Presmerujte ma k ďalšej bezvýznamnej stránke.“ A my kliknime na okienko s nápisom „Prosím.“ Následne sme presmerovaní na hlúpu stránku/ keď sme tak pekne poprosili/, na ktorej pomocou myšky ovládame pohyb akéhosi nafukovacieho panáka a ak s ním budeme robiť rýchle pohyby, naša obrazovka sa zmení na prostredie, z ktorého môžeme akurát tak chytiť epileptický záchvat.
vesele smajlík
Pick boogers
Takú hlúpy web, že ho neviem ani opísať. Jednoducho sa vám zjaví stránka, teda skôr obrázok komicky nakresleného chlapíka. Po kliknutí pick winner/ vyber víťaza/ sa tento chlapík začne špárať v nose a vytiahne z neho víťazný šušeň práve pre vás. To je všetko.
Get Annoyed
Túžite pravidelne otravovať svoje okolie a to skutkami, ktoré ľuďom lezú najviac na nervy? Potom je táto webové stránka práve pre vás. Nájdete tu 100 „užitočných rád a tipov“ ako čo najefektívnejšie otravovať svoje okolie.