Pre najmenších sú jasle Bratislava

Nie každá mamička alebo otecko si môžu dovoliť byť so svojim dieťatkom doma niekoľko rokov. Mnohí z nich musia nastúpiť do práce po materskej dovolenke oveľa skôr. A v tej chvíli nastáva problém, ktorý vznesie otázku: „ kam s ročným dieťaťom?“

Takto malé detičky nie sú ešte vhodným kandidátom na škôlku. A pokiaľ sú v hre i plienky, tak šanca je o to viac nulová. Avšak sú inštitúcie súkromné, ktoré ponúkajú svoje služby i rodičom s deťmi, ktoré dovŕšili 12 mesiacov. Jedná sa o jasle Bratislava, ktoré sa zaradzujú do súkromného sektoru.

houpačka

Už len prostredie zaujme na prvý pohľad, pretože rodičov i deti čaká rodinný dom s krásnou záhradou. Interiér je farebný, plný obrázkov a prekvapení. Pani učiteľky, tety, vychovávateľky alebo dobré víly, ako už detičky uznajú za vhodné, sú milé a prívetivé. Vedia presne, čo rodičia a ich ratolesti potrebujú, a že štart do nového prostredia nebýva jednoduchý.

Ani plienky nie sú v tomto prípade prekážkou. Vzhľadom k tomu, že kolektív je miešaný s vekovo staršími deťmi a v malom počte, tak je umožnená individuálna starostlivosť. Je možné sa venovať každému dieťatku zvlášť a vytvoriť tak domáce podmienky.

hračky

Aj takto malé zlatíčka sa veľmi rýchlo adaptujú a veľa nového naučia. Nové hračky, rôzne hry, výlety i prechádzky nedajú maličkým dôvod k smútku za rodičmi. Budú odchádzať plné radostných dojmov a nových zážitkov.
Vy i vaše deti získate presne to, čo ste hľadali. Budete mať istotu, že ste zverili vašich malých potomkov do tých najlepších rúk. V jasliach Bratislava sa budú cítiť ako doma a budú hlavne ako v bavlnke. Čisté, prebalené, napapané a vysmiate.
Zariadenie je vhodné i pre opateru na pár hodín. To znamená, že i pre mamičky, ktoré potrebujú maličké zabaviť len doobeda. Kto by mal záujem o postaranie sa o deti i vo večerných hodinách, tak po predchádzajúcom dohovorení nie je ani táto požiadavka problém.

Konečne jasle Bratislava, kde sú vypočutí rodičia aj ich miláčikovia.