Pravidlá tantrických saloov

Zúčastniť sa masáže v Bratislave nikdy nebolo jednoduchšie. K vášmu vysnívanému erotickému zážitku teraz postačuje len niekoľko obyčajných kliknutí. Prostredníctvom online formulára na oficiálnej webovej stránke tantrického masážneho salóna poskytujúceho masáže erotického typu jednoducho vyplníte svoje údaje, zvolíte si tantrický masážny program, ktorý vás zaujal i masérku, ktorá vám padla do oka a už len sa zúčastniť masáže. Takáto masáž má niekoľko svojich pravidiel, pričom pokiaľ všetky nesplníte, žiaľ, nebudete k tantrickej masáži pripustený.

žena

Pokiaľ by sa jednalo o porušenie jedného zo zásadných pravidiel, veľmi jednoducho sa môže stať, že nebudete pripustený ani do samotného tantrického salóna. V prvom rade by ste mali pamätať na jednu základnú vec, a to, že tantrické salóny nerovná sa verejné domy a tantrické masáže nerovná sa poskytovanie erotických služieb za peniaze. Nejedenkrát sa stalo, že klient prišiel so žiadosťou o erotickú službu práve do tantrického salóna, kde mu ale, samozrejme, nemohli vyhovieť. Ďalšie pravidlo sa týka rezervovania si svojej tantrickej masáže. Masážne salóny síce fungujú väčšinu času počas dňa, avšak to neznamená, že si na recepciu môže prísť hocikto a hocikedy so žiadosťou o tantrickú masáž.

žena

Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa masáže, na webovej stránke je potrebné vyhľadať si formulár k objednávke, kde si zvolíte tantrický program a presnú dĺžku trvania tohto programu. Masérku si taktiež vyberáte sami, avšak môže sa stať, že konkrétna masérka bude mať v tento termín a čas iného klienta. S tým treba počítať. Ďalej, do tantrického salóna vás nepustia v prípade, že bude na vás viditeľné, že nie ste triezvy. Pokiaľ ste pod vplyvom omamných a psychotropných látok, tantrická masáž nie je pre vás a ochranka vás vyprevadí ešte skôr, ako vkročíte dnu.