Donáška skvelého jedla v Ružinove

Poznáte ten pocit, keď prídete vyčerpaní domov z práce, konečne si sadnete na Vašu pohodlnú sedačku, no uvedomíte si akí ste hladní. To posledné, čo sa Vám chce robiť je zdĺhavé varenie a následné upratovanie kuchyne. V takom prípade nie je nič lepšie, ako využiť donášku jedla Bratislava Ružinov. Obľúbená reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca Vám ponúka možnosť objednania si jedla, ktoré Vám bude privezené na Vašu adresu. Jedlá, ktoré vychádzajú z kuchyne Gurmánskeho dvora u Oravca sú varené poctivo a z kvalitných surovín. Samozrejmosťou je slušná porcia, ktorá Vás zasýti.

rezeň

Všetky jedlá sú balené do kvalitných obalových materiálov, aby sa k Vám jedlo dostalo pekne naservírované a nie porozlievané, ako sa to niekedy pri donáške jedla stáva. Denné menu si môžete objednať pohodlne cez internet. Vyberte si z ponuky, ktorá je zobrazená online a vďaka pár klikom máte o obed postarané. K hlavnému jedlu si môžete zvoliť jednu z dvoch polievok dennej ponuky, čím si zostavíte obed presne podľa Vašej chuti. V dennom menu môžete nájsť jedlá ako napríklad cviklové rizoto s balkánskym syrom, bravčové karé s volským okom a opekanými zemiakmi, cestoviny s kuracím mäsom, rukolou a sušenými paradajkami, ale aj obľúbené klasiky ako rezeň, grilovaný camembert, či bryndzové halušky.

hamburger

Reštauráciu samozrejme môžete navštíviť aj osobne, a to na adrese Stachanovská 41, Bratislava – Ružinov. Čakajú tam na Vás príjemné klimatizované reštauračné priestory s pohodlným sedením, ochotný personál a samozrejme skvelé jedlo a nápoje. Deti sa určite zabavia na trampolíne. V teplom počasí môžete využiť aj sedenie na terase pod viničom. Príďte si do reštaurácie Gurmánsky dvor u Oravca pozrieť niektorý zo športových prenosov a strávte tak zábavný večer s priateľmi, s ktorými si pochutíte na dobrom jedle a chladených nápojoch.