Nebáť sa byť iný


Či už obľubujete tetovania, piercingy, veľké náušnice, šialené prstene, vysoké topánky, neobvyklé farby, dlhokánske kabáty alebo strelené účesy, najdôležitejšie je, aby ste boli samé so sebou spokojné. Keď ste totiž spokojné sami so sebou, sú s vami spokojní aj ostatní ľudia. Predsudky iných ľudí nie sú nijak dôležité a nemá žiaden zmysel zamýšľať, či trápiť sa nad nimi.

podpatky

Krása spočíva v spokojnosti

Na tomto svete sú milióny a milióny ľudí, každý je iný a každý má svoj vlastný názor, vlastný štýl a vlastný prejav. Nie je teda možné vyhovieť všetkým – nie je možné (alebo teda je veľmi ťažké) vyhovieť aj menšine, takže zaoberať sa pohľadom iných ľudí na tak subjektívnu vec, ako je štýl je veľmi nepotrebné a bezvýznamné.

Čo je vlastne štýl?

Štýl sa líši od človeka k človeku. Je ako výzor, tak isto ako každý vyzeráme úplne inak, máme každý aj úplne iný štýl. Všetkým sa nám páči niečo iné a je to vlastne veľmi dobre. Predstavte si totižto, že by sa nám všetkým páčilo to isté. Čo by sa stalo? Všetci by sme vyzerali rovnako a boli by sme si pre seba tým pádom navzájom nezaujímaví. Odlišovať sa teda jeden od druhého je nevyhnutné. Štýl je výborným vyjadrením svojej osoby.

tetování

Spokojný človek = krásny človek

Spokojnosť z nás skutočne žiari. Ako by sme sa predsa mohli cítiť dobre a pekne vo veciach alebo v štýle, ktorý nie je našej osobe blízky? Nie je to možné a práve preto je dôležité nájsť samých seba a to, v čom sa cítite „ako doma“. Nech už to nájdete „svoj domov“ v akomkoľvek štýle, zostaňte mu verní.
Čoraz viac ľudí nachádza samých seba a verte, že nie je nič lepšie ako prejaviť svoju osobu originálnosťou, ktorá je svojská iba vám samým, konajte a obliekajte sa teda tak, ako cítite že sa vám to hodí a nezaoberajte sa bezvýznamnými predsudkami cudzích ľudí, ktorí tomu nerozumejú. O nič tým neprídete, môžete dokonca len získať.