Kútik len pre vás

Preto je snom každej z nás kozmetický stolček, kde si môžeme dať všetky naše osobné veci. Je praktický a hodí sa do každého moderného interiéru.
Študujete starostlivo návody, ako si vytvoriť dokonalý make-up, ale v kúpeľni nie ste nikdy dlho samé. Najprv do nás vrazí manžel, ktorý nemôže nájsť zase svoju obľúbenú kravatu a potom sa objavia deti a to je potom po výsledku.
Ak máte väčšiu spálňu, môžete si vytvoriť podobné zázemie priamo tu vo vašej časti bytu. Toaletný stolík je nevyhnutný pre každú modernú ženu. Je to vlastne vaša dokonalá pracovňa, kde sa z vás stane kráska a levica salónov. Jeho cena môže byť rôzna.

toaletka

Trendy sa stále menia

Určite nájdete kúzelné kúsky, ktoré sa dokonale hodia do moderného interiéru. Stolíky bývajú väčšinou doplnené veľkou výsuvnou zásuvkou, kam sa vám vojde všetka kozmetika, líčidlá, vlasové doplnky alebo šperky. Každá vec tak má svoje stále miesto. Súčasťou môže byť aj zväčšovacie zrkadlo. Alebo si ich môžete zavesiť na stenu, kde vám urobí rovnakú službu.

Ak máte veľmi dobre dispozične riešenú spálňu, najlepšie miesto pre váš stolík bude priamo pri okne. Tak budete mať vždy dostatok svetla pre vaše skrášľovanie a môžete sa dokonale upraviť. V rohu budete potrebovať správne osvetlenie. Súčasťou je aj pohodlná stolička alebo taburet.

Všeobecne platí jedno pravidlo: Neviete sa nalíčiť? Môže za to zrkadlo!

Nechajte sa inšpirovať našou ponukou:

vKlasická biela– jednoduchý tvar a čistá jasná farba, ktorá dodá celému priestoru dostatok svetla. K dispozícii môžete mať až dve zásuvky, kam si môžete uschovať všetky vaše poklady.

šperky

vInšpirácia zo Stredomoria– ponúka krásny kovaný nábytok v kombinácii s tmavým drevom a zrkadlom. Celok vyzerá veľmi elegantne.
vPre romantické duše – čo výrobok z masívneho borovicového dreva? Pôsobí tak nežne a zároveň žensky. Celok obsahuje zrkadlo a niekoľko uzatvárateľných zásuviek.
Ako vidíte možností je naozaj veľa, stačí si len vybrať to pravé pre vás. Konečne potom budeme mať svoju osobnú časť, kde sa dá relaxovať a pritom vyzerať pekne.