Krása kam sa pozrieš

Keď mali aktéri nejaký problém, stačilo len vymeniť končatinu. Pekná predstava. Keby tak všetko fungovalo, tak by sme boli všetci dokonalí, krásni a 100% zdraví. Ale boli by sme to ešte vôbec my? Na to si už musíme odpovedať sami.

Hlavne my ženy veľa dáme na to, ako vyzeráme. Chceme si pripadať krásne v každom okamihu nášho života. Preto sa nebojíme utrácať nemalé sumy za kozmetiku, kaderníka a kopy oblečenia, ktoré vlastne ani nepotrebujeme. Náš outfit jednoducho musí byť dokonalý vo všetkých smeroch. Práve preto sledujeme módne trendy, aby sme nezaspali na vavrínoch.

svíčka

To platí pre nás od hlavy až po päty. Staráme sa viac o svoje telo, ktorému sa snažíme dopriať náležitú výživu, dostatok čerstvého vzduchu a hydratáciu.
Predovšetkým tie časti nášho tela, ktoré sú priamo na očiach, je potrebné nezabúdať. Myslíme tým napríklad naše nechty a ruky ako také, pretože vstupujú do popredia pri zoznamovaní a používame ja vlastne každý deň. Nevzhľadné nechty a suchá pokožka naozaj nevyzerajú veľmi dobre a čo si potom o nás bude myslieť náš náprotivok alebo napríklad klient na dôležitom stretnutí. Snažíme sa čo najlepšie zapôsobiť a pritom naše ruky volajú: „Sme zanedbané a nikto sa o nás dobre nestará!“

Pritom ani nie je potrebné, aby sme chodili priamo do salónu, stačí len trocha domácej starostlivosti, ktorá nám urobí dobre. Chceme predsa, aby naše ruky vyzerali zdravo a prirodzene.

Domáci osvedčený recept

Jedným s takýchto dobrých tipov je kúpeľ pre naše ruky a nechty, kedy stačí ohriať v sklenenej miske olivový olej na príjemnú telesnú teplotu. Môžeme si tak vychutnať okamih, kedy si práve naše ruky dokonale oddýchnu a dostane sa im vlahy ako kvetine pri daždi. Jeho účinky sú totiž priamo zázračné. Vyživuje, hydratuje a regeneruje v jedinom kroku. Stačí iba 15 minút a stanete sa svedkom ozajstného zázraku.

gelové nehty

Potom môže prísť na rad skrášľovanie vo forme gélu alebo laku, ktorý si môžete zakúpiť napríklad tu:. Vaše ruky tak budú nádherne a reprezentatívne.