Kde všade môžete využiť LED pásky

LED pásky ma naozaj očarili. Spočiatku som k nim mala akúsi averziu, pretože náš sused, s ktorým nemáme veľmi dokonalé vzťahy, nimi mal doslova oblepený celý dom, terasu, no jednoducho všetko. Jeho dom vyzeral skôr ako vysvietený motorest. Stále sme sa smiali na to, kedy pred jeho bránkou začnú zastavovať ľudia s autami, ktorí sa budú chcieť najesť a ubytovať. To len na objasnenie, prečo som LED pásky naozaj nemusela. Potom som však ako darček dostala jednu takúto „hračku“. Teraz viem, že moja averzia bola úplne zbytočná, pretože toto osvetlenie, nemá asi ani jeden mínus.
Svetelné šmuhy rôznych farieb.jpg

Dokonalé na záhradu

Ak si zaobstaráte pásky, ktoré sú vode odolné, čo sú vo väčšine prípadov všetky, môžete ich pokojne umiestniť na záhradu. Asi sa pýtate, kde presne na záhradu, by ste mohli lepiť pásky. Na stromy alebo na kríky? Ak chcete, tak pokojne i tam, no existujú aj lepšie spôsoby. Ja som si nimi napríklad oblepila chodníček, teda obrubníky. V noci to vyzerá naozaj krásne. O trošku bežnejší spôsob je samozrejme terasa. Na toto miesto sa hodia naozaj ako uliate.
Biele svetlo v tme.jpg

Svoje miesto nájdu aj v dome

LED pásky samozrejme nájdu svoje miesto aj v interiéri. Tu by som mohla menovať stovky miest, kde toto osvetlenie vyzerá naozaj výborne. Preto vymenujem len niektoré z nich, ktoré najviac očarili mňa.

  1. Kuchynská linkaje mojim prvým obľúbeným miestom. Tú sme olepili po všetkých bokoch. Tieto svetielka využívame hlavne vtedy, keď odchádzame na niekoľko dní z domu. Zapálené svetlo, predsa len, na nežiadaných votrelcov, pôsobí ako taký výkričník. Zároveň nemusíme mať strach, že vyhoríme.
  2. Zrkadlov kúpeľni máme oblepení tiež. Výhodou je taktiež to, že v kúpeľni nepotrebujete neustále silné osvetlenie. V podstate svietime prevažne týmito LEDkami. Vyzerá to veľmi pekne a taktiež nemôžem opomenúť finančnú stránku veci.
  3. Ozdobili sme si takto aj schody. LED pásky sú nalepené na každom z nich, v noci tak na chodbe nemusíme svietiť.