Farby zmenia váš pohľad na svet

Farby chýbajú v životoch mnohých ľudí. Je to jasné a vlastne sa ani nemôžete čudovať, pretože aj keď by ste veľmi chceli, mnohí ľudia to všetko vidia len sivo. Divnosti, ktoré sú podľa vás veľmi dobré, sú jednoducho o tom, aby ste sa tešili a aby bolo všetko presne také, ako chcete vy sami, ale je jasné, že občas sa musíte postaviť čelom aj tomu, čo sa vám predtým vôbec nepáčilo, aby ste boli rozhodnutý a aby bolo všetko skutočne presne také, ako chcete vy sami. Nemôžete čakať, že sa niečo zmení. Nemôžete čakať, že sa niečo pohne a nemôžete čakať, že urobíte krok vedľa len preto, lebo sa vám niečo nezdá. Ale viete čo? Skúste na sebe niečo zmeniť.

potetované ruce

1. Zmeňte na sebe maličkosť, možno sa začnite farebnejšie obliekať. Sami nebudete rozumieť tomu, čo všetko sa vo vašom živote zmení len maličkosťou, ktorú uvidíte.

2. Snažte sa o seba starať viac, ako ste sa starali predtým. Napríklad začnite väčšiu pozornosť venovať vaším rukám. Aj nechty by predsa mali byť vaším obrazom.

3. Usmievajte sa. Oveľa viac, ako sa usmievate teraz, tým si buďte istá.

ruce dívky na klávesnici

Práve úsmev predsa len roztápa všetky ľady, dokonca aj tie, ktoré ste si predtým vôbec neuvedomovali. Jasné, že sa vám to najprv nebude zdať a nebudete chcieť veriť tomu, čo okolo seba skutočne vidíte, ale všetko bude presne také, ako to chcete vy sami a hoci tomu nerozumiete, o tomto to celé vždy bude. Len o spokojnosti a malom úsmeve, ktorý venujete ľuďom okolo seba. A o farbách a o láske. A tú predsa len môžete dostať zo seba von aj vďaka tomu, že na seba hodíte nejakú tú farbičku. Skúste to a budete prekvapená, ako sa na vás začnú pozerať ľudia, o ktorých ste možno ani len nečakali, že vás vnímajú. Neskúšajte sa obaliť niečím, čo je podľa vás nepravdepodobné. Musíte sa rozhodnúť pre všetko, čo vás baví. A myslieť na to, že niektoré veci vás urobia krajším.