Fakty o seriáloch ktoré nevedia ani ich tvorcovia

Priatelia sa za tie roky stali najlegendárnejším seriálom na celom svete. A dnes sa týchto 6 priateľov pozná už každý no nikto nevedel odpovedať na otázku koľko sa vypilo kávy počas seriálu v legendárnej kaviarni. Jeden fanúšik si pozeral všetky časti tohto priateľov a zistil že Phibí vypila najviac kávy , konkrétne 227 pohárov a taktiež tento fanúšik vypočítal koľko tam bolo utratených peňazí a spolu s 25 dolárovými díškami sa táto suma vyšplhala na 2077 , 20 dolárov
The Walking Dead sa taktiež radi medzi najpopulárnejšie seriály všetkých čias .

strach

A nie je sa čomu ani čudovať , veď kombinácia Zombie a boj o prežitie zaznamenala úspech prvých knihách o Zombie. No Fanúšika trápila iná otázka a to koľko do to tohto seriálu obsadili ľudí a zistil že ich bolo 382 885.
A teraz sa spolu pozrieme na Harryho Pottera . Filmy o Harrym  Poteroví  majú rôzne fakty a napríklad aj ten že Dambldor je gay alebo prečo Hegrit nedokáže vyčarovať Patronusa. Prvé je klasické a hovorí o tom že Hegrit vlastne nie je čarodejník a to druhé hovorí o tom že nemá dostatočne veľa šťastných spomienok v detstve minulosti aby ho mohol vyčarovať. No jednému človekovi tieto fakty nestačili a pýtal sa otázku ako je bohatý Harry Potter ? A keď nedostal odpoveď rozhodol sa to spočítať sám a svoje výpočty sa snažil zdôvodniť. Keď sa išiel pozrieť do banky ešte v prvom filme , tento fanúšik dokázal vypočítať že vo svojom trezore mal 50 625 gaelonov. S čoho odôvodnil že Harry mal majetok vo výške 870 922 libier.

masky

Aká je pravdepodobnosť že najslávnejší Britský agent 007 prežil ? Za svoju kariéru agent 007 zabil 187 nepriateľov v 22 oficiálnych filmoch. No fanúšik spočítal koľko mal agent vystrelených guliek a toto číslo sa zastavilo na 4662 od prvého filmu tohto DR.NO v 1962. A ak je teda pravdepodobnosť že by ten najlepší agent všetkých čias prežil tieto náhody ? Podlá výpočtov je percentuálna pravdepodobnosť že by toto prežil je veľmi malé číslo a to nie je nula .