Darček pre najlepšieho kamaráta

V dnešnej dobe zvykneme myslieť na štvornohých kamarátov o niečo viac, než tomu bolo donedávna. Predsa sa vraví, že pes je najlepší priateľ človeka. Teda ak najlepšiemu priateľovi kúpime k zimné obdobiu napríklad mikinu, prečo by nás to malo mrzieť?

psí oblečení

Pôjdeme s dobou a s nami i naši psí kamaráti
Už ste si zrejme aj Vy stihli všimnúť, že oblečenie pre psov sa stáva bežnou súčasťou a už na tom nie je nič neobvyklé, skôr naopak. Takýmto spôsobom sa o svojich zvieracích kamarátov začína starať čoraz viac ľudí a hlavne teraz, kedy sa pomaly ale isto blížia mrazy.

Aké typy oblečenia však máme na výber?
Overaly, bundy, vesty, mikiny, pršiplášte, svetre, pyžamá, tričká, tielká, šaty a rôzne doplnky.
Takže vidíme, že výber kategórii je pestrý, rovnako ako u človeka. Aj v tomto prípade, kedy vravíme o psoch, máme možnosť výberu odevu do každého počasia, obdobia, dokonca i na významnejšiu akciu a takisto máme na výber rôzne veľkosti. No v prípade, kedy sa všetky veľkosti zdajú malé, vyberieme kategóriu s názvom:

Pre veľkých psov.
• Myslí sa teda na všetky psie rasy. Aj na tie, ktoré sú od ostatných podstatne väčšie. Predsa aj oni sú najlepší priatelia človeka, tak netreba na nich zabúdať a treba im takisto poskytnúť výhody, ktoré majú tie menšie plemená.

Poďme sa bližšie pozrieť na niektoré konkrétnejšie oblečenie a takisto si povedzme cenu.
Napríklad také overaly majú veľa podôb. Od motívu s kvetinkami až po športové, kaki, modré, ružové, s nápisom, bez nápisu,… Ceny sa pohybujú od cca 20 – 25 Euro / za kus.

oblečení pro psy425px;“ „>

Táto istá charakteristika, včetne sumy, platí i pre bundy. Mikiny majú o niečo zábavnejšie motívy, pričom cena sa pohybuje okolo 15 Euro.
Zaujímavé a pekné oblečenie v podobe športových búnd a mikín nájdete i pre spomínané väčšie plemená, pričom v tomto prípade hovoríme o sume okolo 35 Euro.