Aká je najlepšia angličtina pre deti?

Ak ste rodič a premýšľate nad tým, aká je najlepšia angličtina pre deti, ako vaše deti začať učiť angličtinu, prípadne ako deťom s učením angličtiny pomôcť, tak je tento článok práve pre vás.
Dnešná moderná doba vám ponúka veľké množstvo obsahu, ktorý môžete využiť a je k dispozícii online a úplne zdarma.

jazykové kurzy

Nemusíte dávať vaše deti do jazykovej školy, ani im platiť bilingválne škôlky.
Nemusíte ich nosiť do jazykovej školy, ani ich brať naspäť v poobednej zápche.
Pokiaľ nie ste dostatočne kvalifikovaný na to, aby ste svoje deti učili vy, tak môžete jednoducho začať tým, že deťom budete púšťať rôzne pesničky, riekanky a jednoduché príbehy v angličtine.
To je totiž najlepšia angličtina pre deti. Je to skvelý, prirodzený a nenásilný spôsob, ako deťom nenásilne predstaviť anglický jazyk a zároveň ich učiť aj správnej výslovnosti.

Naučenie sa angličtiny je tiež pre deti oveľa viac, než len využitie jazyka.
Štúdie Harvardskej univerzity potvrdzujú, že kreativita, schopnosť kritického myslenia a flexibilita mysle sa značne zlepšia, ak sa deti učia druhý jazyk v mladšom veku.
Predškolský vek a najmä prvé 3 roky života sa považujú za životne dôležité obdobie v živote dieťaťa.

anglické otázky

Okrem iných vecí práve v tomto čase položia základy pre svoje postoje, myslenie a učenie sa.
Hovorí sa, že deti sú ako špongie a je to pravda. Deti majú prirodzenú schopnosť učiť sa, ktorá sa rozvíja počas prvých 3 až 4 rokov života.
Stačí im dať do rúk tablet, alebo smartfón, alebo pustiť videá a naučia sa angličtinu tak, ako sa mnohí ľudia naučili nemecky tým, že po revolúcií pozerávali rakúske a nemecké programy. Je to zaujímavé a je to zdarma. Vyskúšajte to.