Výhodný pomer ceny a vysokej kvality bublinkovej obálky

Ak uvažujeme o voľbe vhodného materiálu na prepravu uvažujme vždy aj o cene, pretože to je parameter, ktorý zákazníka zaujíma. Kvalita ponúkanej služby musí byť prvoradá a samozrejmá požiadavka, ale cena tá vždy rozhoduje.

V prípade, ak ste boli zvyknutí na zasielanie tovaru v kartónoch alebo papierových obaloch pouvažujte nad zmenou aj z hľadiska ekonomického .Náklady na prepravu kartónov sú vysoké, zaberajú veľa miesta a vyžadujú aj veľa priestoru na uskladnenie a manipuláciu a to sa vždy odrazí aj vo finálnej cene za ponúkanú službu.

pictogram-2923512_640

Zvoľte si radšej ponuku bublinková obálka cena, ktorá Vás zaujme pomerom ceny za ponúkanú kvalitu pevnej, odolnej a u zákazníkov najobľúbenejšej bublinkovej obálky.

Je jedinečná svojím dizajnom, originálna prevedením a spojení dvoch vrstiev – pevnej papierovej, ktorá je súčasťou vonkajšej strany obálky a vnútornej bublinkovej fólie, ktorá vytvára vnútornú časť obálky a dokonale podporuje jej ochrannú funkciu.

Ďalšou výhodou je jej možnosť doručenia na dobierku, aj keď s istými limitmi – výška obálky nesmie presiahnuť 5 cm.

Všestrannosť bublinkovej obálky jej takisto dáva ekonomicky výhodný rozmer – je vhodná na zasielanie stredne veľkých predmetov bez ostrých hrán a naša ponuka Vám prináša viaceré veľkosti. Aj na množstevných zľavách ušetríte – v ponuke nájdete balenia od 10 až po 200 kusové balenia, ktoré sú samozrejme najlacnejšie a najviac žiadané.

envelope-154975_640

Cenu obálky určuje aj jej povrch – ponuka Vám prináša ekonomické matné biele alebo čierne obálky a trošku drahšie holografické obálky, ktoré majú ale špeciálny spôsob uzatvárania pomocou zipsu, takže obálka nie je iba na jedno použitie.

Ak si porovnáte náklady na kartóny a obálky, určite je ekonomicky výhodnejšia druhá voľba. Zákazníci to vedia už dávno a aj trh sa tomu prispôsobuje.

Rozhodnite sa teda aj Vy správne, moderne a hlavne ekonomicky a vyberte si skutočne spoľahlivé bublinkové obálky.