Venujte sa móde

Móda je veľmi vrtkavá záležitosť, čo je dôvod, prečo si niektoré ženy veci proste odkladajú a nevyhadzujú ich či ich niekomu nedarujú. Ako mnohé životné obdobia, tak aj móda tvorí akúsi sinusoidu, čo je dôvodom, prečo sa neustále módne trendy vracajú. Aj keď máte pocit, že niečo sa už v živote nevráti a že to bolo niečo hrozné, verte tomu, že sa to môže zmeniť ako šibnutím čarovného prútika.

modelka

Pred niekoľkými rokmi sme boli presvedčené aj o tom, že zvonové nohavice už nikdy neuvidia svetlo sveta. A pozrite sa na to teraz. Kam sa pozriete, tam vidíte zvonové nohavice, vidíte oversize tričká, svetre, nohavice s vysokým pásom, jednoducho všetko, čo len chcete. Otázne však je či módny návrhári už strácajú inšpiráciu, keď sa vracajú k veciam, ktoré tu už raz boli. Máte na to nejaký názor vy?
 
ČO SI MYSLÍTE O TRENDOCH, KTORÉ SA VRACAJÚ?
 
Je jasné, že niekedy sa proste musíte spoliehať na to, čo je okolo vás a prečo je to okolo vás. Tak je to však aj v móde. Niektoré veci sa vám budú páčiť a nad niektorými budete vždy ohŕňať nosom. Ale na druhej strane sa určite môžete spoľahnúť na to, že aj keď možno máte teraz pocit, že niektoré veci nie sú podľa vašich predstáv, dnešná móda je úžasná práve vďaka tomu, že môžete nosiť všetko, čo len chcete a nestarať sa o to, ako to vyzerá a ako sa vďaka tomu budete cítiť.

dívka

Pretože nech sa deje čokoľvek, teraz ide v prvom rade o to, aby sa to páčilo vám a aby ste s tým boli fakticky tak stotožnený, že sa vám to bude naozaj neuveriteľne páčiť. Preto je presne toto niečo, na čo by ste sa mali zamerať a vďaka čomu vás bude móda naozaj vždy baviť. Takže, prečo by vám malo prekážať, čo sa v dnešnej dobe nosí? V dnešnej dobe sa predsa nosí úplne všetko. Tak nečakajte a dajte si na seba to, čo sa vám najviac páči. Uvidíte sami, že to bude vaše najlepšie rozhodnutie.