Už ste vyskúšali potlač tričiek?

Niekto prepadol batike natoľko, že u nej aj zostal. V dnešnej dobe stále platí, že originalita z nás robí zaujímavých ľudí pre naše okolie a ak máme aspoň trochu výtvarného talentu, potom našu fantáziu môžeme nechať plne búriť. Sú ale aj iné možnosti, ako nosiť trendy kúsok oblečenia.

sítotisk

Rad kreatívcov si zo svojej záľuby urobil profesiu, takže tu nájdete osobnosti plné nápadov, ktoré živí práve výroba tričiek na zákazku. Na ich webových stránkach sa môžete nechať inšpirovať alebo si rovno vybrať model, ktorý o vás povie všetko.
Potlač sa vykonáva na kvalitný textil rôznych značiek a niektoré firmy vám ponúknu aj niekoľko farebných odtieňov naraz. Zakúpite tú dámske, detské aj pánske tričká. Sú totiž tiež vďačným darčekom za prijateľnú cenu, ktorá urobí radosť úplne každému. Tento kúsok oblečenia totiž nosíme každý, väčšinou v našom voľnom čase, ale existujú aj kúsky slávnostnejšie. Navyše kvalitná potlač vám proste vydrží aj niekoľko vypraní a o to predsa ide.

Nájdite si svojho špecialistu

Tento kúsok oblečenia ďalej môže reprezentovať vašu firmu, takže sa hodí ako ideálny reklamný darček pre vašich klientov. Logo vašej firmy môže byť spracované presne podľa vášho návrhu a nikto ho tak neprehliadne. Rôzne tlačové efekty mu potom poskytnú jedinečnosť a originalitu, ktorú nikto nezabudne.
Veľmi luxusne môže pôsobiť tiež výšivka, ktorá má dlhšiu životnosť.

trička

Ako sa kvalitná tlač vykonáva?

Používajú sa často automatické stroje, ktoré vydržia aj záťaž pri spracovaní veľkej objednávky. Potlač sa na textil fixuje vysušením farby v tepelnej peci. Farby sú 100% nezávadné a neobsahujú žiadne ftaláty. Nemusíte sa tak báť o vaše deti.
Zaobstarajte si aj vy dokonalý konfekčný kúsok, ktorým zaujmete hneď na prvýkrát. Uvidíte, že sa vo vašej šatníkovej skrini rozhodne nestratí a vy tak budete vyzerať stále dobre. Alebo urobte rovno objednávku pre celú rodinu a všetci budú vedieť, že k sebe patríte. Dodáte tak svojmu obliekaniu vtip a svoj vlastný nápad, ktorý je nezaplatenie.