Prestaňte sa vyhovárať na zajtrajšok a zmeňte svoj život dnes

Predstava že sa ráno zobudíme a zrazu bude všetko ako sme vždy chceli je dosť naivná. No napriek tomu sa ešte stále nájde niekto kto tomu verí. Každý by sa mal snažiť napredovať najme pre seba samého, a nerobiť to iba preto lebo sa to od neho očakáva. A práve na to množstvo chlapov zabúda. A čo je najhoršie, najme pri ženách. Prečo si potom tá kočka od vedľa nevybrala vás ale toho nerda ktorý sa pri všetkom tvári ako keby tu bol jediný múdry. Možno je namyslený a možno je iba spokojný sám zo sebou. To samé o sebe nieje podstatné, a nieje to ani váš problém. Vy by ste sa mali predovšetkým zamerať na tieto tri hlavné oblasti.
 Muž ležiaci na lavičke.jpg
Prvý a základný krok,  ak chcete byť úspešný je začať robiť veci inak. Nemusíte teraz meniť trasu do práce alebo vymeniť MHD za auto ak nechcete. Skôr sa tu bavíme o vašom osobnom postoji k vás k vášmu okoliu. Prvé kroky bývajú desivé, a ešte viac ak sa konečne do toho dáte. No pointa celého toho je aby ste niečo urobili a nie iba premýšľali či áno, alebo nie.
 
 
Definujte čo vlastne chcete.Na to aby ste sa mohli stratiť, musíte vedieť kde sa nachádzate. Takže na to aby ste niečo dosiahli, musíte vedieť čo chcete dosiahnuť. Jednoduché nie?  Tu si ale dajte pozor na to čo poviete. Pretože nik nemá rád kritiku, aj keď oprávnenú. Čo si asi myslíte že sa stane keď poviete vašej priateľke že tá sukňa jej začína byť úzka. No schválne, pochváli vás? Asi nie. Skôr vám dá najavo že ten pivný sval tiež nieje pekný a nemyslite si že to tým končí. A preto nezabúdajte že stanoviť si jasne čo chcete a čo nie je jedna vec. Ale správne to prezentovať druhým tak aby sa neurazili je niečo úplne iné.
 Pohľadný muž.jpg
Neposudzujte ženy, nemajú to rady.To že nevyzerá ako vystrihnutá z prednej strany módneho časopisu nič neznamená. Nechceme sa nijakej ženy dotknúť ale meter krát meter, tiež nemusí mať. Páni, uvedomte si prosím že fyzická krása časom pominie ale to aká je v skutočnosti. To sa len tak ľahko nezmení.  A preto by ste si v prvom rade mali nájsť takú čo na vás nebude nadávať za každú blbosť. Nechceme vám tu kázať akú by ste si mali nájsť ženu. No uvedomte si že časom sa vaše postoje a priority zmenia a mali by ste byť pripravený aj na to. Skrátka, vy ovplyvníte ju a ona vás. Nakoniec veď ako máte napredovať keď na vás bude vaša polovička tlačiť aby ste toho nechali, že to stačí, či načo je to dobré? Neposudzujte ale akceptujte ich. A by sme nezabudli „žena má vždy pravdu“ a na to nezabúdajte.