Manikúra pre silné ženy

Prečo by sa mali ženy obmedzovať v tom, čo skutočne chcú? V tom, po čom naozaj túžia? Netvárme sa zbytočne príliš skromne a priznajme si to, čo vlastne naozaj chceme. Chceme byť krásne. Chceme byť úspešné, chceme byť bohaté. A aby toho nebolo málo, chceme to všetko dosiahnuť pomocou vlastných síl. Nechceme, aby nám niekto pomáhal. A už vôbec nechceme, aby nám do toho zasahovali muži, nemáme pravdu? Ak však chceme dosiahnuť nezávislosti a samostatnosti, mali by sme sa za seba postaviť. A veriť si. A nenechať sa ničím odradiť. Tak sa do toho vrhnite, kým môžete.

akrylové nehty

Začnite byť sama sebou
Ak túžite po krátkych vlasoch, dajte sa ostrihať. Nezáleží na tom, že vám muži vo vašom okolí hovoria, že to nemáte robiť. Ak sa na to cítite, urobte to a nestarajte sa o ostatné. Prečo by ste sa vôbec mali? Veď je to predsa len na vás. To isté platí o líčení. Hovoria vám, že to s líčením preháňate? No a? Koho zaujíma, čo si myslia oni, keď vám sa to jednoducho páči? Prečo by ste sa mali obmedzovať? A viete čo? To isté platí aj o manikúre.

Robte to, čo skutočne chcete
Ak chcete nosiť akryl na nechty, tak ho noste. Nestarajte sa o to, že sa niekomu nepáči takáto manikúra. Aplikujte si na ne čo len chcete. Akúkoľvek farbu, ktorú chcete. V dnešnej dobe je jedno, čo na sebe máte, pretože je takmer všetko moderné a všetko sa vlastne nosí. A to, že ste z malého mesta a niekto vám hovorí niečo iné vám predsa nemôže zabrániť. Verte tomu, že to nemá význam. Keby ste sa stále pozerali na ostatných, nikdy by to k ničomu neviedlo. Nesmiete byť stále taká poddajná.

francozská manikura

Údel nás, všetkých žien, je predsa robiť to, čo považujeme za správne. Obliekanie, maľovanie a manikúra je to, čo k tomu nevyhnutne patrí. AK teda túžite po výrazných nechtoch, nepýtajte sa druhých, čo si o tom myslia. Verte sama sebe a upravte si ich podľa toho, ako vám to vyhovuje.