Ako na to?


Povinné platby sa nedajú obísť, rovnako ako platby za zákonné poistenie vozidla. Nepoistenie vozidla týmto spôsobom by stálo jeho držiteľa dosť tučnú pokutu.
Čo však môžete celkom iste je vybrať si takú poisťovňu, ktorá ponúka najlacnejšie zákonné poistenie auta.

kalkulačka

Nemusíte mať obavy, že pre porovnanie jednotlivých ponúk by ste museli obehať všetky poisťovacie spoločnosti. Nemusíte si ani zjednávať žiadne schôdzky. K porovnaniu vám stačí pzp online.
Kalkulátor, ktorý vám umožní z pohodlia vášho prostredia porovnať všetky ponuky poisťovni. K úspešnému riešeniu stačí len pripojenie k internetu a príslušné zariadenie. A k samotnému výpočtu technický preukaz od vozidla kvôli potrebným údajom a kalkulácii na mieru.

Pzp onlineokrem spočítania ceny ponúka aj samotné uzatvorenie zmluvy s poisťovňou, ktorú si nakoniec vyberiete. V prípade, že si nebudete niečím istí alebo budete potrebovať bližšie informácie, tak sú k dispozícii i ďalšie kontakty, cez ktoré sa dopracujete k výsledku a stále z pohodlia svojho kresla.
Veľa záujemcov o zákonné poistenie uvíta možnosť, ktorá ich nijak neobmedzuje a nevyžaduje osobné návštevy a nátlak z druhej strany k uzatvoreniu zmluvy.Pod nátlakom sa obvykle uzatvárajú nevýhodné poistenia, ktoré klienti mnoho krát zbytočne preplácajú.

auto

Za rovnaké služby môžete nakoniec platiť o mnoho menej a ešte si vybrať ďalšie vhodné pripoistenie.
K výpočtu sa môžete kedykoľvek vrátiť, pretože kalkulácia má možnosť uloženia. Nebudete tak musieť údaje vyplňovať znovu a vždy budete mať možnosť porovnať aktuálne ponuky.

Táto služba je bez akýchkoľvek poplatkov a nutnej registrácie. Celý výpočet je i vrátane všetkých bonusov, vernostných zliav a ďalších zvýhodnení. Stačí len zadať presné informácie.
Pôvodnú zmluvu stačí písomne vypovedať a to minimálne 6 týždňov pred výročím zmluvy.