Aj vaše nechty môžu byť ukážkové


Prepadá vás malá závisť, keď vidíte na obrázkoch, ale aj v realite nádherne upravené nechty rôznych tvarov, farieb i vzorov? Myslíte si, že všetky sú úplne prirodzené? Asi už správne tušíte, že nie. A to pre vás znamená, že i vy môžete mať nechty ako z katalógu a pyšnieť sa nádhernými rukami, ktoré vám budú slúžiť ako módny doplnok.

umělé nehtíky

Prirodzené nechty vyžadujú správnu a pravidelnú starostlivosť, aby boli zdravé a pekne tvarované. Nie vždy sa to však darí a preto nie je žiadny hriech siahnuť po skrášľovacích prostriedkoch od lakov až po uv gely a umelé nechty.
V dnešnej dobe našťastie umele vytvorená krása nie je tabu a nechty k nej zaručene patria.

Gélové nechty sú veľmi obľúbené a často používané ako náhrada za tie prirodzené. Sú charakteristické svojou pružnosťou a zároveň pevnosťou, takže sa vám len tak nezlomia. K nim patria aj kvalitné uv gely, ktoré dodajú nechtom prirodzenosť, lesk a nádherné farby podľa vlastného výberu. Umožnia vám byť jedinečné a prispôsobia sa každej príležitosti.

Druhy sú rozmanité ako napríklad:
· Jednofázové
· Vrchné
· Kamuflážne
· Základné
· Stavebné
· Modelovacie
· Akrylové
· Gél laky

červené nehty

Ďalej sú k zakúpeniu v rôznej konzistencii a to od riedkej až po vysoko husté.
Týmto spôsobom získate istotu, že aj keď vaše prirodzené nechty nerastú do úplnej krásy, tak ich môžete prekryť týmto spôsobom a užívať si ich ako prirodzené, pretože vám pri rôznych činnostiach nebudú nijak prekážať ani vás obmedzovať.